domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Serwery w HostingFirmowy.pl

Jak mogę zarządzać moim serwerem?

Aby zarządzać swoim serwerem w HostingFirmowy.pl, nie musisz posiadać wiedzy technicznej. W ramach naszej strony www.hostingfirmowy.pl, udostępniamy Ci podstawowe narzędzia do administracji serwera. Dzięki nim możesz w bardzo łatwy i szybki sposób: dodać/usunąć domenę (adres internetowy) do serwera, dodać/zmienić użytkownika FTP (specjalne konto dzięki któremu możesz wgrać swoją stronę bezpośrednio na serwer), dodać/zmienić/usunąć skrzynki pocztowe e-mail.

 screen z listy domen

Oczywiście dla bardziej zaawansowanych i wymagających użytkowników mamy do dyspozycji cały panel administracyjny serwera w którym możesz zakładać bazy danych, zmieniać rekordy DNS, ustalać pracę CRON itd.

Panel to profesjonalne i uznane na całym świecie oprogramowanie firmy Paralles (www.parallels.com) - PLESK Panel.

Aby zalogować się panelu administracyjnym serwera wystarczy, że na liście domen klikniesz link "panel" przy odpowiedniej domenie.

 screen z panelu administracyjnego

Pamiętaj jednak, że nie musisz robić tego sam. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, traktuj nas jak pracowników swojej firmy (w końcu nam płacisz ;]). Wystarczy, że do nas napiszesz na nasz komunikator, zadzwonisz (041 241-21-02), wyślesz e-mail (info@hostingfirmowy.pl) czy zagadasz na gadu-gadu (13872021), w ten sposób możesz zlecić nam każdą ale naprawdę każdą operację (zmiana hasła, założenie skrzynki, rejestracja domeny, założenie nowego serwera).

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl