domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Serwery w HostingFirmowy.pl

Czy mogę najpierw potestować serwer w HostingFirmowy.pl?

Oczywiście. Nie chcemy sprzedawać kota w worku a przedewszystkim chcemy abys miał pewność, ze wybrałeś odpowiednią ofertę.

Wszystkie świadczone przez nas usługi hostingowe, możesz testować bezpłatnie przez okres 14 dni. zamawiając serwer nie płacisz za niego od razu. W momencie zamówienia wystawiamy dla Ciebie fakturę pro-forma z czternasto dniowym okresem płatności i uruchamiamy serwer tak jakby był normalnie opłacony. Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie będziesz zadowolmy z naszych usług , nie opłacasz faktury a serwer zostaje wyłączony po 14 dniach beż żadnych zobowiązań.

Serwer w okresie testowym jest w pełni funkcjonalny i działa jak każdy opłacony serwer.

Okres testowy nie dotyczy rejestracji domen internetowych, aby domena zadziałała na Twoim serwerze musi być opłacona na rok z góry, jednak aby korzystać z serwera udostępniamy Ci adres zastępczy w postaci NazwaDomeny-pl.hostingfirmowy.pl pod którym widoczny jest Twój serwer, strona WWW oraz poczta e-mail.

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl