domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Informacje ogólne

Jakie role może pełnić serwer?

Podstawową rolą serwerów Internetowych jest serwowanie stron internetowych i obsługa poczty elektronicznej e-mail. Jednak serwer możesz wykorzystać praktycznie do każdego komputerowego zadania. Może on pełnić rolę zapasowego dysku na którym umieścisz kopie ważnych dokumentów, możesz na nim zainstalować programy do księgowości, które będą mogły być używane przez rozproszone oddziały Twojej firmy lub nawet przez samego Ciebie w domu w taki sposób jakbyś siedział w firmie przed komputerem.

Aktualnie serwer oprócz wyspecjalizowanych działań do których potrzebna jest specyficzna wiedza techniczna możesz wykorzystać jak każdy inny komputer działający w Twojej firmie, różnica polega na tym, że taki serwer jest zawsze dostępny tam gdzie jest Internet a Ty nie musisz martwić się o poprawne działanie (wirusy, aktualizacje, dostepność, prąd, Internet) takiego komputera

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl