domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Hosting

Radom

Czyli usługi hostingowe dla radomskich firm

HostingFirmowy.pl oferuje usługi hostingowe jak i połączone z domenami na obszarze Polski - także w mieście Radom.

Hosting to paleta usług, dzięki którym Twoja radomska firma może być obecna w sieci. W skład hostingu zazwyczaj wchodzą takie usługi jak serwer WWW (dzięki któremu Twoja strona internetowa będzie dostrzeżona w sieci), bazy danych (dzięki którym stworzysz dynamiczną stronę WWW), poczta e-mail (fundamentalne narzędzie komunikacji w Internecie), serwer FTP (dzięki któremu przyślesz swoją stronę do Internetu).

Przy oferowaniu usług hostingowych dla Twojej spółki nie ma jakiegokolwiek znaczenia gdzie ma centralę firma trudniąca się hostingiem – nie koniecznie musi znajdować się w Radomiu.

Bo jakie znaczenie ma dla Ciebie gdzie jest siedziba telefonii komórkowej czy dostawcy Internetu.

W XXI wieku, gdzie gros spraw możemy załatwić obecnie przez Internet i telefon - szkoda marnować godziny na przeciskanie się przez radomskie korki żeby zarejestrować domenę czy właściwie ustawić serwer dla strony WWW.

Nasi administratorzy są do Twojej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy nie muszą tkwić w biurze w Radomiu aby dla Ciebie pracować - to jest właśnie moc sieci.

Nasze serwery nie są umieszczone w centrum Radomia, ale znajdują się w potężnym i najnowocześniejszym Data Center w Europie dzięki czemu Twoja strona internetowa będzie pracowała błyskawicznie nie tylko na terenie naszego kraju ale także w każdym punkcie na świecie - dlatego, że jesteśmy włączeni w największą sieć światłowodową w Europie, która stale jest powiększana o przyłączenia do Azji, Ameryki czy Afryki.

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo w Radomiu i wypatrujesz najlepszej firmy hostingowej - koniecznie prześledź naszą propozycję, tak jak wspomnieliśmy to nie miasto współtworzy jakość ale osoby, pasja i podejście do biznesu. Dla nas to Ty nasz pracodawca jesteś najważniejszy.

Koniecznie sprawdź nasze usługi świadczone dla wszystkich przedsiębiorstw z Radomia

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Gubisz się w gąszczu informacji?

Nie wiesz co i jak zamówić?

Napisz nam swoimi słowami czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę w której dokładnie wytłumaczymy, co będzie Ci potrzebne.

zapytaj o ofertę

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl