domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

O nas

Nasi klienci

Wybrani klienci hostingu

Poniżej znajdziesz listę naszych wybranych klientów, którzy powierzyli nam opiekę nad swoim hostingiem i domenami

Barlinek S.A.

Barlinek S.A.

www.barlinek.com.pl

GRUPA BARLINEK jest jednym z największych producentów naturalnych podłóg drewnianych na świecie, zaś logo Barlinek to znana i najlepiej rozpoznawalna marka podłóg naturalnych w kraju. Zajmujemy się całą infrastrukturą hostingową firmy, zatem wszystkie strony WWW jak i dedykowane narzędzia obsługiwane są przez naszą platformę hostingową.

Grupa Dziesięcina

Grupa Dziesięcina

www.dziesiecina.pl

Centrum Finansowo - Księgowe Dziesięcina sp. z o.o. jest jednym z większych w Polsce podmiotów oferujących profesjonalne usługi księgowe. Dzięki naszym usługą dziesiątki pracowników pracuje przez Internet z klientami poprzez e-mail i stronę WWW firmy.

FeiYan - Diamond Tools

FeiYan - Diamond Tools

www.feiyan.pl

FeiYan Sp. z o.o. to największy w europie dystrybutor narzędzi do obróbki kamienia. Dzięki hostingFirmowy klienci w całej europie mają szybki i bezproblemowy dostęp do stron firmy a dziesiątki pracowników załatwiają sprawy poprzez niezawodne skrzynki e-mail.

HIKE

HIKE

www.hike.pl

Hike.pl to jeden z największych sklepów turystycznych w polskim Internecie. HostingFirmowy zapewnia obsługę dedykowanego serwera przeznaczonego tylko do obsługi sklepu - dzięki czemu sklep działa nieprzerwanie nawet podczas organizowanych promocji gdzie ruch na sklepie wzrasta nawet kikunastokrotnie.

Hirek

Hirek

www.hirek.pl

Naszej firmie zaufał także znany i lubiany Hirek Wrona - dziennikarz muzyczny, producent i DJ. HostingFirmowy.pl zajmuje się całą stroną techniczną obecności Pana Hieronima w Internecie utrzymując obsługując wszystkie przedsięwzięcia internetowe Hirka.

PinkCrow

PinkCrow

www.pinkcrow.pl

Pink Crow Records Sp z o.o. to jedna z firm wspomnianego wcześniej Hirka Wrony. Zajmujemy się hostingiem strony WWW wytwórni a także całą pocztą e-mail w firmie.

Video-Max

Video-Max

www.video-max.com.pl

Firma Video-Max to największa sieć wypożyczalni DVD i Blu Ray w województwie świętokrzyskim. Strony WWW firmy bez problemu odwiedza tysiące ludzi dziennie w poszukiwaniu nowości filmowych dostępnych w wypożyczalni.

Miss Polski

Miss Polski

www.miss.kie.pl

Od kilku lat jesteśmy głównym dostawcą rozwiązań hostingowych dla lokalnych konkursów Miss Polski i Miss Polski Nastolatek. Dzięki naszym usługą wszystkie strony WWW konkursu działają niezawodnie nawet w szczycie odwiedzalności podczas finału konkursu.

Valvex S.A.

Valvex S.A.

www.valvex.pl

Valvex S.A. jest jednym z wiodących producentów baterii łazienkowych i kuchennych oraz armatury do instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania. Valvex powierzył nam praktycznie cały techniczny aspekt obecności w Internecie - zarówno hosting wszystkich stron WWW firmy jak i utrzymanie infrastruktury poczty e-mail.

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl