domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Hosting

Poznań

Czyli usługi hostingowe dla poznańskich firm

HostingFirmowy.pl oferuje usługi hostingowe jak i powiązane z domenami na terytorium Polski - również w mieście Poznań.

Hosting to szeroka gama usług, dzięki którym Twoja poznańska korporacja może stać się popularną w Internecie. W skład hostingu z reguły wchodzą takie usługi jak serwer WWW (dzięki któremu Twoja strona internetowa będzie rozpoznawalna w sieci), bazy danych (dzięki którym wykreujesz aktywną stronę WWW), poczta e-mail (zasadnicze narzędzie komunikacji w sieci), serwer FTP (dzięki któremu wyślesz swoją stronę do Internetu).

Przy świadczeniu usług hostingowych dla Twojej korporacji nie ma jakiegokolwiek znaczenia gdzie ma siedzibę firma trudniąca się hostingiem – w ogóle nie musi znajdować się w Poznaniu.

Bo jakie znaczenie ma dla Ciebie gdzie umiejscowiona jest siedziba telefonii komórkowej czy dostawcy Internetu.

W XXI wieku, gdzie gros spraw możemy dokonać właśnie przez Internet i telefon - szkoda tracić godziny na przeciskanie się przez poznańskie korki aby zarejestrować domenę czy ustawić odpowiednio serwer dla strony WWW.

Nasi zarządcy są do Twojej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy nie muszą wysiadywać w biurze w Poznaniu aby dla Ciebie zasuwać - to jest właśnie potęga Internetu.

Nasze serwery nie są usytuowane w Poznaniu, ale znajdują się w ogromnym i najnowocześniejszym Data Center w Europie dzięki czemu Twoja strona WWW będzie działać błyskawicznie nie tylko na terenie Polski ale także w każdym punkcie globu - dlatego, że jesteśmy włączeni w największą sieć światłowodową w Europie, która stale jest powiększana o przyłączenia do Azji, Ameryki czy Afryki.

Jeżeli masz korporację w Poznaniu i szukasz najlepszej firmy hostingowej - koniecznie prześledź naszą ofertę, tak jak wspomnieliśmy to nie miasto kreuje jakość ale osoby, pasja i podejście do biznesu. Dla nas to Ty nasz pracodawca jesteś ważny.

Koniecznie sprawdź nasze usługi świadczone dla wszystkich przedsiębiorstw z Poznania

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Gubisz się w gąszczu informacji?

Nie wiesz co i jak zamówić?

Napisz nam swoimi słowami czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę w której dokładnie wytłumaczymy, co będzie Ci potrzebne.

zapytaj o ofertę

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl