domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

O nas

O nas

Czyli nasze podejście do hostingu.

Hosting Firmowy zrodził się w głowie administratorów hostingu firmy Arena Internet. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że 95% firm w Polsce nie jest w stanie zamówić hostingu nie uciekając się do zlecania spraw technicznych czy wyboru oferty domorosłym specjalistom typu: "syn księgowej który jest dobry w komputerach", z drugiej strony 95% firm hostingowych w Polsce na swoich stronach pokazuje jedynie suche parametry usług bez tłumaczenia do czego są one potrzebne i pozostawiając swoich klientów samym sobie.

Zajmujemy się usługami hostingowymi prawie 10 lat dlatego znamy i rozumiemy naszych klientów a przede wszystkim mamy doświadczenie i wiemy czego potrzebują firmy z danego profilu działalności.

Proszę zauważ, że nasza strona nie krzyczy o parametrach, gigabajtach, aliasach, bazach danych, certyfikatach (np. Serwer Biznes: 3GB pojemność, 5GB transfer - niby skąd wiesz czy Ci to wystarczy i czy tego potrzebujesz?) - to jest właśnie to co odróżnia nas od większości firm hostingowych. Znasz się na tym? Wiesz dokładnie jakich parametrów potrzebujesz? Zapewne nie, ponieważ jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i to na niej masz się znać, a od hostingu to jesteśmy my i dlatego jedynie prosimy o wskazanie do czego potrzebujesz hostingu a resztę zrobi nasz zespół. Ba, nie musisz nawet tego robić sam na naszej stronie, po prostu zostaw nam kontakt do siebie a na pewno się odezwiemy i ustalimy czego potrzebujesz.

Traktuj nas jak swoich pracowników odpowiedzialnych za Twój serwer, domeny, e-maile. Chcesz zarejestrować adres w Internecie, założyć nową skrzynkę e-mail, zmienić hasło? Nic prostszego: wejdź na stronę, zadzwoń do nas, napisz nam e-mail - jesteśmy po to aby się tym zająć.

Inni hostingodawcy już po zamówieniu usług, pozostawiają Cię często z nieczytelnym i nie zrozumiałym panelem administracyjnym do zarządzania - uważając, że to w zupełności wystarcza. My zmieniamy ten stereotyp, nasz panel do zarządzania usługami uprościliśmy do minimum aby nikt nie miał problemu z rejestracją domeny czy też założeniem nowego e-maila, oprócz tego każdą ale naprawdę każdą operację (zmiana hasła, założenie skrzynki, rejestrację domeny, założenie nowego serwera) możesz zlecić nam przez nasz komunikator, telefon (041 241-21-02), e-mail (info@hostingfirmowy.pl) oraz gadu-gadu (13872021), tak jak wspominaliśmy wcześniej traktuj nas jak swojego pracownika, Ty wydajesz polecenie a my je wykonujemy - nic więcej nie musisz robić.

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl