domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Hosting

Kielce

Czyli usługi hostingowe dla kieleckich firm

HostingFirmowy.pl oferuje usługi hostingowe jak i połączone z domenami na terenie Polski - również w mieście Kielce.

Hosting to pakiet usług, dzięki którym Twoja kielecka korporacja może zaistnieć w sieci. W poczet hostingu przede wszystkim wchodzą takie usługi jak serwer WWW (dzięki któremu Twoja strona internetowa będzie dostrzeżona w sieci), bazy danych (dzięki którym wykreujesz aktywną stronę WWW), poczta e-mail (pierwsze narzędzie komunikacji w sieci), serwer FTP (dzięki któremu przyślesz swoją stronę do Internetu).

Przy świadczeniu usług hostingowych dla Twojej spółki nie ma żadnego znaczenia gdzie ma siedzibę firma hostingowa – nie koniecznie musi znajdować się w Kielcach.

Bo jakie znaczenie ma dla Ciebie gdzie umiejscowiona jest siedziba telefonii komórkowej czy dostawcy Internetu.

W XXI wieku, gdzie multum spraw możemy dokonać obecnie przez Internet i telefon - szkoda marnować cenny czas na przejazd zatłoczonymi ulicami Kielc aby zarejestrować domenę czy właściwie ustawić serwer dla strony WWW.

Nasi administratorzy są do Twojej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy nie muszą wysiadywać w kieleckim biurze aby dla Ciebie pracować - to jest właśnie rola Internetu.

Nasze serwery nie są ulokowane w Kielcach, ale znajdują się w potężnym i najnowocześniejszym Data Center w Europie dzięki czemu Twoja strona WWW będzie pracowała sprawnie nie tylko na obszarze Polski ale także w każdym miejscu na świecie - dlatego, że jesteśmy włączeni w największą sieć światłowodową na Starym Kontynencie, która stale jest rozbudowywana o przyłączenia do Azji, Ameryki czy Afryki.

Jeśli masz przedsiębiorstwo w Kielcach i wypatrujesz najlepszej firmy hostingowej - koniecznie prześledź naszą propozycję, tak jak wspomnieliśmy to nie miasto stanowi jakość ale osoby, pasja i podejście do pracy. Dla nas to Ty nasz pracodawca jesteś najważniejszy.

Koniecznie sprawdź nasze usługi świadczone dla wszystkich przedsiębiorstw z Kielc

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Gubisz się w gąszczu informacji?

Nie wiesz co i jak zamówić?

Napisz nam swoimi słowami czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę w której dokładnie wytłumaczymy, co będzie Ci potrzebne.

zapytaj o ofertę

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl