domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Krok po kroku

Jak opłacić mój serwer?

W panelu klienta widoczne są faktury pro-forma za zamówione serwery, które szybko i prosto możesz opłacić on-line za pomocą kart płatniczych, przelewów elektronicznych czy zwykłego przelewu bankowego.

Przed upływem terminu wygaśnięcia serwer wysyłamy do Ciebie kilka e-maili z ta informacją jak i z linkiem dzięki któremu możesz szybko przejść do płatności za serwer.

Na 14 dni przed terminem wygaśnięcia serwera wysyłamy również fakturę pro-forma listem priorytetowym w formie papierowej.

Aby opłacić swoje serwery wystarczy że zalogujesz się na swoje konto klienta a następnie klikniesz na link Opłać usługi znajdujący się w prawym górnym rogu naszej strony.

 screen logowania
 screen z opłać usługi

Na każdy wygasający lub nowo zamówiony serwer wystawiamy odrębną fakturę pro-forma (dzięki temu możesz przedłużać lub opłacać tylko niektóre serwery), wystarczy na liście zaznaczyć odpowiednią fakturę i na samym dolę listy kliknąć przycisk "opłać faktury".

 screen z zaznaczonymi fakturami za doment i serwery

Na stronie płatności, ustalasz dane do faktury jeżeli są inne niż zapisane w Twoim koncie klienta a także ustalasz sposób płatności: przelew elektroniczny, karta płatnicze, przelew bankowy, itd. Po wypełnieniu formularza klikamy na przycisk "kontynuuj"

 screen z formualrzem platnosci

Jeżeli wszystko jest w porządku, zostaniesz przekierowany na stronę z potwierdzeniem. Sprawdź czy wszystkie dane są poprawne, jeżeli tak kliknij na przycisk "Opłać faktury". w tym momencie zostaniesz przeniesiony na stronę www.platnosci.pl, firmy która obsługuje nasze transakcje.

 screen z podumowaniem
 screen z płatności

Po zaksięgowaniu wpłaty, wystawiamy Ci faktury VAT i przedłużamy serwery na najbliższy rok.

 screen faktury vat i przedluzone domeny
Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl