domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Krok po kroku

Jak zamówić serwer na stronę?

Serwera potrzebujesz aby mieć miejsce na własną stronę WWW oraz pocztę e-mail.

Zamawianie serwera w naszej firmie jest bardzo proste, możesz to zrobić na 2 sposoby.

Pierwszy z nich to po prostu kontakt z nami. Wystarczy, że do nas zadzwonisz (041 241-21-01), napiszesz e-mail (info@hostingfirmowy.pl) lub zagadasz na gadu-gadu (13872021)

Drugim sposobem jest zamówienie odpowiedniego serwera na naszej stronie.

Wchodząc na stronę główną www.hostingfirmowy.pl musisz pokonać jedynie 3 proste i szybkie kroki aby cieszyć się swoim własnym serwerem w ciągu dosłownie 3 minut.

 screen strony głównej

W pierwszym kroku, musisz wybrać swój unikalny adres w Internecie czyli domenę internetową. Bezpośrednio na naszej stronie możesz zamówić taki adres lub wskazać nam adres który już posiadasz zarejestrowany w innej firmie.

Jeżeli nie masz jeszcze zarejestrowanego adresu zaznaczasz opcję "Nie mam domeny".

 screen zaznaczonej opcji

W polu formularza wpisujesz interesujący Cię adres i klikasz na przycisk "sprawdź czy domena jest wolna", w tym momencie nasz system sprawdzi czy najpopularniejsze rozszerzenia (.pl, .com.pl, .eu, .com, itd.) wybranego przez Ciebie adresu są dostępne do zarejestrowania a więc czy możesz je zamówić

 screen zaznaczonej opcji

Po sprawdzeniu adresu na liście pojawią się rozszerzenia które możesz zarejestrować.

 screen zaznaczonej opcji

Teraz wystarczy, że klikniesz "dodaj do rejestracji" przy domenie którą chcesz zarejestrować a zostanie ona dodana do "koszyka rejestracji". Możesz dodać kilka domen do rejestracji, jednocześnie wskazując która domena będzie głównym adresem kierującym na Twój serwer.

Najczęściej rejestrowane są "pakiety" domen z rozszerzeniem .pl, .com.pl oraz .eu (TwojaFirma.pl, TwojaFirma.com.pl, TwojaFirma.eu). W ten sposób masz pewność, że nikt w przyszłości nie zarezerwuje np. Twojej nazwy firmy z rozszerzeniem .com.pl.

 screen listy dodanych domen

Jeżeli masz już domenę zarejestrowaną u innego rejestratora domen, wybierasz opcję "Mam już domenę", a nastepnie w formularzu poniżej wpisujesz pełną nazwę zarejestrowanej domeny np. mojafirma.pl a następnie klikasz przycisk "sprawdź domenę".

 screen z zaznaczona opcja i wpisana domena

Jeżeli domena jest poprawnie zarejestrowana, otrzymasz potwierdzenie.

 screen z potwierdzeniem zarejestrowanej domeny

Po tym jak już wskażesz nam swój adres w Internecie, przechodzisz do drugiego kroku jakim jest wybór odpowiedniego serwera.

Nie musisz znać się na parametrach hostingu, świadczymy nasze usługi już prawie 8 lat i dobraliśmy odpowiednie parametry pod kątem przeznaczenia Twojego serwera, dlatego wystarczy, że wskażesz nam do czego będziesz używał swojego hostingu a my automatycznie zaproponujemy Ci odpowiedni serwer.

 screen z wyborem serwera

Po tym jak wybierzesz już swój serwer pozostaje Ci ostatni formalny krok, a więc pozostawienie nam Twoich danych, dzięki którym będziemy się mogli z Tobą skontaktować oraz wystawiać Ci faktury VAT (jeżeli jesteś już naszym klientem, wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto klienta używając adresu e-mail i hasła podanego podczas rejestracji).

 screen z danymi

Teraz już pozostaje Ci tylko wciśnięcie klawisza zamawiam, a w ciągu kilkunastu sekund wskazane przez Ciebie domeny zostaną zarezerwowane na okres 14 dni (nikt w tym czasie nie będzie mógł ich zarejestrować) a serwer zainstalowany i gotowy do użycia.

 screen z zamawiam serwer i domeny
 screen z instalowaniem serwera

Nie płacisz nam od razu za usługi, masz 14 dni okresu testowego, żeby podjąć decyzję czy korzystać z naszych usług. W tym okresie wszystkie usługi działają tak jak podczas płatnego hostingu. Jeżeli zdecydujesz się na korzystanie z naszych usług w panelu administracyjnym są widoczne faktury pro-forma za zamówione usługi, które możesz szybko i prosto opłacić on-line za pomocą kart płatniczych, przelewów elektronicznych czy zwykłego przelewu bankowego. Jednocześnie na podany podczas zamawiania adres e-mail będziemy wysyłać Ci powiadomienia o wygasającym okresie testowym.

 screen z fakturami
Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl