domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Serwery w HostingFirmowy.pl

Do czego mogę wykorzystać mój serwer?

Podstawową funkcjonalnością serwera jest serwowanie Twoich stron WWW. Najprościej rzecz ujmując każdy kto wpisze do przeglądarki adres Twojej strony internetowej zostanie przeniesiony na Twój serwer WWW który mu ją wyświetli.

Kolejnym z podstawowych zadań jest obsługa Twojej poczty e-mail, oznacza to, że Twój serwer ma za zadanie dostarczyć do Twojej skrzynki wszystkie wiadomości e-mail wysłane na Twój adres jednocześnie odsiewając niechcianą pocztę (spam) oraz niebezpieczne przesyłki (zawirusowane). serwer działa także odwrotnie musi dostarczyć do ich adresatów wysłane przez Ciebie wiadomości e-mail.

Serwer może pełnić także zadania bazy danych. Aktualnie bazy danych stosuje się przy budowie stron WWW, to właśnie w nich trzymane są informacje zawarte na stronie np. ceny produktów, teksty, itd.

Twój serwer może być także Twoim osobistym zapasowym dyskiem twardym na którym możesz trzymać kopie zapasowe ważnych dokumentów, zdjęcia, filmy, itd.

Oczywiście to tyko podstawowe i najczęściej używane role serwera. Aktualnie serwer możesz wykorzystywać dokładnie tak jak komputer w firmie - do księgowości, pakietów biurowych (np. Office), specjalistycznych programów, itd.

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl