domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Informacje ogólne

Do czego potrzebny mi serwer?

Chcąc zaistnieć w Internecie, potrzebujesz specjalnego komputera - serwera, zawsze włączonego i podłączonego do Internetu, który dzięki zainstalowanym na nim oprogramowaniu będzie wyświetlał Twoją stronę WWW, obsługiwał Twoje e-maile czy zarządzał Twoją domeną (adresem internetowym).

Serwer to druga rzecz zaraz po domenie (adresie internetowym), której będziesz potrzebować aby uruchomić własną stronę WWW czy korzystać z własnej poczty e-mail. To właśnie na serwerze trzymane są wszystkie pliki (zdjęcia, teksty, pliki do pobrania) Twojej strony WWW jak i wiadomości e-mail wysyłane na Twoje skrzynki.

Oczywiście strony WWW i e-maile to nie jedyne zadania serwera. W dzisiejszych czasach na serwerach możesz uruchamiać np. programy księgowe dostępne dl wszystkich oddziałów Twojej firmy czy też aplikacje takie jak Office.

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl