domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Serwery w HostingFirmowy.pl

Czy muszę samodzielnie zarządzać moim serwerem?

Nie musisz nic robić samemu, no może poza opłacaniem faktur.

Traktuj nas jak swoich pracowników odpowiedzialnych za Twój serwer, domeny, e-maile. Chcesz zarejestrować adres w Internecie, założyć nową skrzynkę e-mail, zmienić hasło? Nic prostszego: wejdź na stronę, zadzwoń do nas, napisz nam e-mail - jesteśmy po to aby się tym zająć.

Inni hostingodawcy już po zamówieniu usług, pozostawiają Cię często z nieczytelnym i nie zrozumiałym panelem administracyjnym do zarządzania - uważając, że to w zupełności wystarcza. My zmieniamy ten stereotyp, nasz panel do zarządzania usługami uprościliśmy do minimum aby nikt nie miał problemu z rejestracją domeny czy też założeniem nowego e-maila, oprócz tego każdą ale naprawdę każdą operację (zmiana hasła, założenie skrzynki, rejestrację domeny, założenie nowego serwera) możesz zlecić nam przez nasz komunikator, telefon (041 241-21-02), e-mail (info@hostingfirmowy.pl) oraz gadu-gadu (13872021), tak jak wspominaliśmy wcześniej traktuj nas jak swojego pracownika, Ty wydajesz polecenie a my je wykonujemy - nic więcej nie musisz robić.

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl