domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Krok po Kroku

Obsługa konta klienta

Aby w pełni korzystać z naszych usług musisz założyć konto klienta w ramach naszego serwisu. Takie konto Tworzone jest automatycznie podczas składania pierwszego zamówienia. Ponieważ nasze usługi świadczymy tylko dla firm logiczne jest, że zakładając konto klienta zakładasz je na firmę którą reprezentujesz.

W ramach konta stałego klienta, będziesz miał dostęp do wszystkich informacji związanych z Twoim kontem tj. Twoje dane, faktury, zamówione serwery, domeny, itd.

Aby korzystać z konta klienta, musisz się zalogować. Aby to zrobić kliknij na link "logowanie" znajdujący się w prawym górnym roku strony, a następnie zaloguj się używając numeru NIP firmy oraz hasła użytego podczas rejestracji lub składania zamówienia.

Możesz logować się również używając formularza znajdującego się w prawym górnym roku strony.

 screen z logowania w prawym gornym rogu na Hostingfirmowy.pl
 screen z formularza logowania

Po poprawnym zalogowaniu się możesz już w pełni korzystać ze swojego konta klienta. Klikając na nazwę firmy znajdującą się w prawym górnym roku strony (zamiast formularza logowania) znajdziesz się na stronie głównej swojego konta.

 nazwa firmy w prawym gornym rogu

W prawym menu znajdują się wszystkie informacje dotyczące Twojego konta. Zapamiętane serwery, faktury, domeny, możliwość zmiany danych konta, możliwość zmiany hasła, itp. itd.

 screen strona glowna konta uzytkownika i prawe menu

Jeżeli zapomniałeś danych dotyczących swojego konta a nie chcesz zakładać nowego, skontaktuj się z nami, powiemy Ci jakiego numeru NIP użyłeś podczas rejestracji. Jeżeli zapomniałeś hasła do swojego konta, wejdź na stronę odzyskiwania hasła dostępną poprzez link na stronie logowania oraz pod formularzem logowania w prawym górnym rogu.

 screen odzyskiwania hasła w prawym górnym rogu na Hostingfirmowy.pl

Jeżeli chcesz zmienić dane swojego konta klienta, np. nazwę firmy lub adres e-mail wystarczy, że na stronie konta klienta klikniesz link "zmień dane".

 screen z linkami zmien dane na Hostingfirmowy.pl

Po poprawnym wypełnieniu formularza i potwierdzeniu zmian aktualnym hasłem do konta klienta twoje dane zostają natychmiast zmienione. Pamiętaj jednocześnie, że po zmianie danych faktury już wystawione nie ulegają zmianie a wiec widnieją na nich dane aktualne na dzień wystawienia faktury.

 screen zmiana danych na HostingFirmowy.pl
Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl