domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Krok po Kroku

Jak zamawiać usługi?

Zamawianie usług w naszej firmie jest naprawdę bardzo proste. Możesz zamawiać serwer i domeny na 2 sposoby.

Pierwszy z nich to po prostu kontakt z nami. Wystarczy, że do nas zadzwonisz (lub 041 241-21-02), wypełnisz formularz kontaktowy, napiszesz e-mail (info@hostingfirmowy.pl), zagadasz na gadu-gadu (13872021) lub użyjesz naszego komunikatora.

Stworzymy dla Ciebie zamówienie, zainstalujemy nowy serwer, zarezerwujemy domeny i wyślemy faktury pro-forma na wskazany przez Ciebie adres. Jedyne co musisz zrobić to opłacić faktury, resztą zajmujemy się my.

Drugi sposób to samodzielne zamówienie na stronie www.hostingfirmowy.pl. Dokładna instrukcja opisująca proces zamówienia krok po kroku znajduje się w naszym dziale pomocy:

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl