domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Krok po Kroku

Jak zarejestrować domenę?

Domeny potrzebujesz aby mieć adres internetowy pod którym umieścisz swoją stronę WWW oraz pocztę e-mail.

Zamawianie domeny w naszej firmie jest bardzo proste, możesz to zrobić na 2 sposoby.

Pierwszy z nich to po prostu kontakt z nami. Wystarczy, że do nas zadzwonisz (041 241-21-02), napiszesz e-mail (info@hostingfirmowy.pl) lub zagadasz na gadu-gadu (13872021)

Drugim sposobem jest zamówienie odpowiedniej domeny na naszej stronie.

Możes zamówić domeny internetowe wraz z serwerem na swoje strony WWW oraz pocztę e-mail wchodząc na naszą stronę główną www.hostingfirmowy.pl i postępując według instrukcji: Jak zamówić serwer na stronę.

Jeżeli interesuje Cię zamówienie samej domeny bez serwera na strony WWW, kliknij na link "zamów domenę" znajdujący się w górnym prawym rogu naszej strony.

W polu formularza wpisujesz interesujący Cię adres i klikasz na przycisk "sprawdź czy domena jest wolna", w tym momencie nasz system sprawdzi czy najpopularniejsze rozszerzenia (.pl, .com.pl, .eu, .com, itd.) wybranego przez Ciebie adresu są dostępne do zarejestrowania a więc czy możesz je zamówić

 screen zaznaczonej opcji

Po sprawdzeniu adresu na liście pojawią się rozszerzenia które możesz zarejestrować.

 screen zaznaczonej opcji

Teraz wystarczy, że klikniesz "dodaj do rejestracji" przy domenie którą chcesz zarejestrować a zostanie ona dodana do "koszyka rejestracji".

Możesz dodać kilka domen do rejestracji. Najczęściej rejestrowane są "pakiety" domen z rozszerzeniem .pl, .com.pl oraz .eu (TwojaFirma.pl, TwojaFirma.com.pl, TwojaFirma.eu). W ten sposób masz pewność, że nikt w przyszłości nie zarezerwuje np. Twojej nazwy firmy z rozszerzeniem .com.pl.

 screen z dodanych domen

Po skompletowaniu już wszystkich domen jakie chcesz zarejestrować, pozostaje Ci ostatni formalny krok, a więc pozostawienie nam Twoich danych, dzięki którym będziemy się mogli z Tobą skontaktować oraz wystawiać Ci faktury VAT (jeżeli jesteś już naszym klientem, wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto klienta używając adresu e-mail i hasła podanego podczas rejestracji).

 screen z wypełnionym formularzem

Teraz już pozostaje Ci tylko wciśnięcie klawisza zamawiam, a w ciągu kilkunastu sekund wskazane przez Ciebie domeny zostaną zarezerwowane na okres 14 dni (nikt w tym czasie nie będzie mógł ich zarejestrować).

Aby dopełnić formalności tj. zarejestrować domeny musisz opłacić ich rejestrację. W panelu klienta są widoczne faktury pro-forma za zamówione usługi, które szybko i prosto możesz opłacić on-line za pomocą kart płatniczych, przelewów elektronicznych czy zwykłego przelewu bankowego. Jednocześnie na podany podczas zamawiania adres e-mail będziemy wysyłać Ci powiadomienia o wygasającym okresie rezerwacji domen.

 screen z faktur
Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl