domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Krok po Kroku

Jak umieścić stronę WWW w Internecie?

Pierwsze co musisz zrobić aby Twoja strona WWW była widoczna w Internecie, to zarejestrować odpowiednią nazwę - domenę pod którą będzie widniała Twoja witryna.

Kolejnym krokiem jest wydzierżawienie miejsca gdzie fizycznie będzie trzymana Twoja strona (pliki, obrazki, teksty), takie miejsce to serwer internetowy a usługa związana z utrzymaniem strony WWW to hosting.

W momencie gdy będziesz mieć już swoją domenę i serwer, możesz przystąpić do umieszczenia strony WWW w Internecie. Pliki składające się na stronę WWW, wgrywasz za pomocą programów - klientów FTP na serwer poprzez usługę FTP (File Transfer Protocol).

Jak obsługiwać takie najpopularniejsze programy dowiesz się w naszym dziale pomocy.

Od momentu kiedy Twoje pliki znajdą się na serwerze możesz zobaczyć swoją stronę w Internecie pod adresem jaki wcześniej wykupiłeś.

W większości przypadków firma która robiła Ci stronę umieści ją na wykupionym przez Ciebie serwerze, wystarczy, że podasz jej namiary na firmę hostingową w której wykupiłeś usługi.

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl