domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Informacje ogólne

Jak stworzyć stronę WWW?

Odpowiedź na pytanie „jak stworzyć stronę www ?” jest bardzo prosta – należy zgłosić się do firmy oferującej tworzenie stron WWW.

Nie próbuj sam Tworzyć strony WWW, czasy kiedy strony internetowe tworzyli pracownicy biurowi w przerwach obiadowych już dawno są przeszłością a mit o tym, że stworzenie strony internetowej to nic trudnego możesz włożyć między bajki.

Nowoczesne strony WWW to mini programy tworzone przez całe zespoły ludzi: grafika, webmastera, programistę. Jeżeli chcesz mieć profesjonalną, nowoczesną i nie upokarzającą Cię stronę zgłoś się właśnie do takiego zespołu.

Zanim jednak udasz się do firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych i zamówisz własną stronę WWW zacznij od wybrania nazwy i zarejestrowania domeny.

Następnie możesz przejść od określenia celów jakie strona ma osiągnąć. Tymi celami mogą być np. pozyskiwanie klientów, zwiększenie sprzedaży, czy zwiększenie świadomości marki. W zależności od postawionych celów możemy sobie już odpowiedzieć na pytanie czy nasza strona WWW ma być:

  • wizytówką z informacją o naszej działalności
  • stroną promująca nasze produkty i usługi
  • stroną oferującą część naszych usług on-line (np. przyjmowanie zleceń przez stronę WWW)
  • sklepem internetowym

Teraz można już zacząć przygotowanie materiałów na naszą stronę WWW. Z uwagi na czasochłonność przygotowania materiałów najlepiej przygotować je przed złożeniem zlecenia. Należy przygotować logo (jeżeli już jest), zdjęcia i zawartość tekstową. Informacje przedstawione na naszej stronie WWW wpływają na jej jakość dlatego materiały tekstowe powinny być wysokiej jakości.

Zazwyczaj odwiedzający, którzy nie znajdą interesującej treści witryny szybko ją opuszczają. Zatem treść strony WWW powinna być:

  • ciekawa (odwiedzający nie zainteresowany treścią strony WWW opuści ją)
  • aktualna (wszystkie treści na stronie powinny być na bieżąco aktualizowane – dane teleadresowe, produkty dostępne w sklepie, ceny produktów itd.)
  • trafna (osoby odwiedzający Twoją stronę WWW muszą znaleźć na niej to czego szukają. Żeby było to możliwe musisz określić najpierw swoją grupę docelową czyli kręg odbiorców, do których jest kierowana oferta.)

Tak przygotowany i uzbrojony w materiały możesz swobodnie zgłosić się to wyspecjalizowanej firmy, aby stworzyć swoją stronę WWW.

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl