domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Strony WWW na HostingFirmowy

Jakie strony WWW mogę umieścić na HostingFirmowy.pl?

Na HostingFirmowy.pl możesz umieścić dowolne strony WWW nie łamiące polskiego prawa i nie zawierające jakichkolwiek treści które mogłyby to prawo łamać. Oczywiście strony muszą być wykonane w technice (języku), który obsługują nasze serwery (na dzień dzisiejszy PHP5, MySQL, HTML, XHTML).

W naszej ofercie oprócz rozwiązań indywidualnych ustalanych z każdym klientem odrębnie (jeżeli nie wiesz czego potrzebujesz - koniecznie się z nami skontaktuj), stworzyliśmy również gotowe zestawienia parametrów usług hostingowych przeznaczonych dla Twoich stron WWW, które dobraliśmy biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie i pracę z naszymi klientami.

Poniżej znajdziesz krótką charakterystykę oferowanych przez nas serwerów które są przeznaczone dla Twoich stron WWW, jeżeli chcesz je ze sobą porównać serwery koniecznie zajrzyj tutaj.

 • Serwer Starter,
  przeznaczony dla małych stron - wizytówek i kilku skrzynek e-mail, zazwyczaj wykorzystują go małe firmy handlowo-usługowe, które w swojej działalności praktycznie nie wykorzystują Internetu.
  przykłady wykorzystania: zakłady fryzjerskie, firmy remontowo-budowlane, punkty usługowe (dorabianie kluczy, proste naprawy)
 • Serwer Standard,
  to najczęściej wybierana opcja w naszej ofercie. W ramach tego serwera możesz opublikować dość sporą stronę WWW oraz w pełni korzystać z usług serwera wirtualnego tj. e-mail, FTP (serwer plików), bazy danych. Serwer przeznaczony dla większości firm które umieszczają w Internecie obszerne informację na temat swojej działalności, a także dla firm które zaczynają świadczyć usługi on-line (np. sklepy internetowe, przyjmowanie zleceń on-line)
  przykłady wykorzystania: sklepy internetowe, firmy usługowe, biura rachunkowe, agencje nieruchomości)
 • Serwer Biznes,
  to najczęściej wybierana opcja dla działających już sklepów internetowych i dużych serwisów WWW. Duża powierzchnia i transfer, a także możliwość utrzymania 3 domen na serwerze w pełni pozwala na uruchomienie sklepu internetowego, strony firmowej oraz forum czy intranetu dla pracowników.
  przykłady wykorzystania: biura podróży, agencje reklamowe i poligraficzne, agencje modelek, pracownie projektowe, firmy z dużą ilością pracowników wykorzystujących pocztę e-mail i serwer plików
 • Serwer Biznes MAX,
  to opcja dla dużych sklepów internetowych i serwisów WWW a także dla firm posiadających dużą ilość stron WWW. Duża powierzchnia i transfer, a także możliwość utrzymania nieograniczonej liczby stron WWW na serwerze w pełni pozwala na uruchomienie całej sieci stron firmowych.
  przykłady wykorzystania: biura podróży, agencje reklamowe i poligraficzne, agencje modelek, pracownie projektowe, firmy z dużą ilością pracowników wykorzystujących pocztę e-mail

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl