domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Krok po Kroku

Jak skierować moją domenę do innej firmy?

Na HostingFirmowy.pl, możesz zamówić zarówno domeny jak i serwery. Nie musisz zamawiać obydwu usług w naszej firmie, dajemy ci wolną rękę. Możesz u nas zamówić tylko serwer a domeny w zewnętrznej firmie i na odwrót domeny u nas a serwer gdzie indziej.

W przypadku gdy decydujesz się na zamówienie serwera poza naszą firmą a swoje domeny masz zarejestrowane na HostingFirmowy.pl musisz skierować je na serwery DNS podane przez firmę w której zamówiłeś serwer.

Aby to zrobić wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto klienta i przejdziesz do sekcji domeny klikając na link w prawym menu lub w prawej górnej części naszej strony.

 screen z linkami do domen

W sekcji domeny, znajduje się lista wszystkich domen zarejestrowanych na HostingFirmowy.pl. Klikając na link "zmień DNS" możesz wydelegować domenę do zewnętrznej firmy w której wykupiłeś serwery. Wystarczy wypełnić formularz podając przynajmniej 2 serwery DNS zewnętrznego dostawcy.

 screen z lista domen
 screen z formularzem dns
Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl