domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Informacje ogólne

Rejestracja a rezerwacja domeny?

W momencie kiedy zdecydujesz się na zakup domeny, a adres który wybrałeś jest wolny i można go zarejestrować składasz zamówienie na domenę internetową. Zaraz po złożeniu takiego zamówienia domena zostaje zarezerwowana na okres 14 dni. Okres ten przeznaczony jest na dokonanie płatności. W tym czasie domena nie działa ale nie nikt inny poza Tobą nie może jej zarejestrować.

Po dokonaniu płatności, domena jest rejestrowana na okres za który za nią zapłaciłeś (zazwyczaj 1 rok). Dopiero po rejestracji stajesz się pełnoprawnym właścicielem domeny i możesz robić z nią co zechcesz.

Podobna procedura występuje w momencie wygaśnięcia domeny. Jeżeli przegapisz moment upływu ważności domeny (nie zapłacisz za przedłużenie w terminie) masz jeszcze 14 dni na jej opłacenie zanim domena wróci z powrotem do puli wolnych adresów i ktoś będzie mógł ją zarejestrować. Niestety w tym okresie domena staje się nieaktywna a co za tym idzie wszystkie usługi związane z domeną (strona WWW, poczta e-mail, itd.) przestają działać.

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl