domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Rejestracja nowej domeny

krok pierwszy wybór domeny internetowej

Zarejestruj domenę

... czyli własny adres w Internecie

Domena jest to adres internetowy Twojej strony WWW jaki będą wpisywać Twoi klienci w przeglądarce internetowej. Decyzja o nazwie domeny jest bardzo ważna - domena musi kojarzyć się z Tobą, nazwą Twojej firmy lub typem działalności jaką chcesz prowadzić pod danym adresem ... więcej informacji o domenach »

Aby zarejestrować Twoją nową unikalną domenę, wpisz poniżej nazwę domeny jaką chciałbyś (np.: mojafirma) zarejestrować a następnie kliknij "sprawdź czy nazwa jest wolna" lub wciśnij klawisz - Enter.

sprawdź czy nazwa jest wolna


Sprawdzam dostępność domen... Proszę czekać...Twoje dane

... czyli rejestracja nowego lub logowanie stałego klienta

W tym miejscu możesz zarejestrować się jako nasz nowy klient lub zalogować się na konto stałego klienta które utworzyłeś podczas wcześniejszego zamówienia. Wszystkie pola w poniższym formularzu muszą być wypełnione, dzięki tym danym będziemy mogli się z Tobą skontaktować, oraz wystawić Ci fakturę w momencie kiedy zdecydujesz się na przedłużenie wybranych usług.

Dane klienta:

Rejestracja nowego klienta

Pamiętaj musisz wypełnić wszystkie pola formularza.
Nazwa będzie widniała na wystawianych fakturach VAT.


Ulica, numer, numer lokalu - jeżeli występuje Ten adres e-mail służy do logowania się na Twoje konto, oraz do kontaktu z Tobą. Na ten adres będą wysyłane wiadomości o wygasających usługach oraz inne potrzebne informacje. Tego hasła będziesz używał w czasie logowania. Pamiętaj, aby nie wpisywać popularnych słów np. kocham, 123456, oraz imienia lub nazwiska czy nazwy firmy Rejestruj konto »

Gubisz się w gąszczu informacji?

Nie wiesz co i jak zamówić?

Napisz nam swoimi słowami czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę w której dokładnie wytłumaczymy, co będzie Ci potrzebne.

zapytaj o ofertę

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl