domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

[spis haseł]Słownik hostingu i domen

E-mail

Czyli elektroniczna poczta (electronic mail), to jedna z pierwszych a obecnie największych i najpopularniejszych usług internetowych, służąca pierwotnie do przesyłania wiadomości tekstowych (listów elektronicznych), obecnie pocztą e-mail można przesyłać oprócz tekstu każdy plik jako załącznik e-maila.

Słowo e-mail w Polsce próbowano zastąpić słowami listel - list elektroniczny, oraz rozpropagować określenie el-poczta. Słowa te jednak nie przyjęły się w życiu codziennym. Językoznawcy za poprawne uznają dwie formy e-mail oraz mejl, który używany jest w języku potocznym.

Na rynku dostępnych jest wiele portali i serwisów oferujących darmowe skrzynki e-mail (między innymi poczta.wp.pl czy gmail.com), jednak gdy potrzebujemy firmowej profesjonalnej poczty e-mail z własnym unikalny adresem w formie biuro@mojaFirma.pl niezbędny jest tzw. hosting w skład którego wchodzi między innymi obsługa "komercyjnej" poczty e-mail.

« spis haseł

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl