domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

E-mail

Jak odbierać pocztę przez program pocztowy np. Outlook w Windows?

Pocztę e-mail z naszych serwerów, możesz odbierać na dwa sposoby. Poprzez specjalną stronę WWW pod adresem: http://poczta.TwojaDomena.pl lub http://poczta.hostingfirmowy.pl, a także odpowiednio ustawiając programy do obsługi poczty takie jak np. Microsoft Outlook, Microsoft Express, itd.

Instrukcję krok po kroku jak ustawić program pocztowy do odbierania i wysyłania e-mail z Twojego adresu znajdziesz w naszym dziale: pomocy w sekcji: Obsługa klientów e-mail.

Informacje potrzebne do poprawnego skonfigurowania programu pocztowego, tj. serwery poczty, nazwa użytkownika, znajdziesz w dziale: pomocy w sekcji: E-mail, strona: Jak są dane techniczne mojego e-maila?.

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Szukaj w pomocy

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl