domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Hosting

Porównanie hostingów

Sprawdź czym różnią się od siebie nasze pakiety hostingowe.
Charakterystyka serwera Starter Standard Biznes Biznes MAX b
Cena/rok

netto / brutto

149zł 183.27zł 249zł 306.27zł 499zł 613.77zł 899zł 1 105.77zł 0zł 0.00zł
ZAMÓW » ZAMÓW » ZAMÓW » ZAMÓW » ZAMÓW »
Pojemność serwera

W ramach serwera otrzymujesz przestrzeń na naszym dysku na której będzie przetrzymywana Twoja strona WWW, poczta e-mail, bazy danych, itd. Im większa przestrzeń dysku tym więcej plików, e-maili czy zdjęć będziesz mógł przetrzymywać.

5 GB 30 GB 100 GB 250 GB b GB
Transfer miesięczny

Transfer to inaczej wielkość informacji jaką możesz wymienić ze swoim serwerem. Na transfer składa się ilość ruchu wygenerowanego przez poszczególne usługi na Twoim koncie ( strony WWW, FTP, poczta - POP3, IMAP, SMTP ). Do transferu nie zaliczamy informacji przesyłanych w obrębie serwera np. zapytania do baz danych. Transfer podajemy w odniesieniu miesięcznym.

GB GB GB GB b GB
Ilość serwisów WWW

W ramach wykupionego serwera możesz prowadzić wskazaną ilość stron WWW do których przypisana jest domena internetowa. Każdy z serwisów posiada swój adres (domenę) oraz zestaw usług uruchomionych w ramach serwera - poczta e-mail, konta FTP, bazy danych, itd.

nieogran. nieogran. nieogran. nieogran. b
Zarządzanie serwerem

Każdy z naszych pakietów hostingowych może być zarządzany przez naszych administratorów. Nie musisz nic samodzielnie ustawiać, wystarczy nam wiadomość od Ciebie aby utworzyć nową skrzynkę e-mail, zarejestrować domenę czy zmienić hasło.

tak tak tak tak tak
14-dniowy darmowy okres próbny

Ten serwer możesz zamówić i testować przez 14 dni zupełnie za darmo. Podczas zamówienia wystawimy Ci fakturę pro forma z dwu tygodniowym terminem płatności. Jeżeli po tym czasie nie odnotujemy wpłaty wygasimy serwer. Ponieważ faktura pro forma nie jest właściwym dokumentem księgowym możesz ją zniszczyć i uznać za niebyłą. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz 14 dni na swobodne testowanie naszych usług i podjęcie decyzji o ich zakupie.

tak tak tak tak tak
Aliasy domen (parkowanie)

Aliasy domen to nic innego jak kilka domen internetowych przypisanych do konkretnej strony WWW tak aby po wpisaniu np. TwojaDomena.pl, TwojaDomena.com.pl, TwojaDomena.com pojawiała się zawsze ta sama strona WWW.

tak tak tak tak tak
Uruchamianie skryptów PHP

Nasze serwery umożliwiają umieszczanie aplikacji internetowych napisanych w PHP. Aktualnie na naszych serwerach występuje PHP z rodziny 5. Zobacz PHPINFO »

tak tak tak tak tak
Bazy danych MySQL

MySQL to jedna z najpopularniejszych aplikacji bazodanowych na świecie - cechuje ją łatwość obsługi, szybkość działania. Dzięki niej w łatwy sposób zbudujesz dynamiczny serwis WWW. Na naszych serwerach zarządzanie bazami danych na pewno ułatwi Ci zainstalowany phpMyAdmin.

tak tak tak tak nie
Panel administracyjny

Aby w pełni zarządzać swoimi usługami udostępniamy Ci panel administracyjny serwera. Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób możesz ustawić praktycznie każdy aspekt serwera od skrzynek e-mail, przez bazy danych, na kontach FTP i przekierowaniach poczty kończąc. Panel administracyjny występuje w dwóch odmianach - dla początkujących (podstawowe ustawienia: domeny, e-mail) oraz zaawansowanych użytkowników (wszystkie ustawienia serwera od domen na bazach danych kończąc).

tak tak tak tak tak
Poczta e-mail

Możesz mieć nowe adresy pocztowe dla każdej domeny jaką posiadasz zarejestrowaną na naszych serwerach. Każde nowe konto pocztowe posiada swój login, hasło, pojemność oraz pakiet usług dodatkowych jak autoodpowiedzi, antywirus, antyspam, itd.

tak tak tak tak tak
Dostęp do poczty przez POP3, IMAP, WWW

Swoja pocztę możesz odbierać i wysyłać zarówno za pomocą dowolnego programu pocztowego jak i przeglądarki internetowej poprzez specjalnie przygotowaną stronę WWW.

tak tak tak tak tak
Autoresponder

To nic innego jak automatyczna sekretarka na poczcie e-mail, która odsyła zdefiniowane wcześniej wiadomości, do adresata listu, który pojawił się w Twojej skrzynce. Dzięki tej funkcji możesz w prosty sposób powiadomić o urlopie czy braku możliwości kontaktu.

tak tak tak tak tak
Antyspam

Niechciana poczta i reklamy na skrzynce to prawdziwa plaga Internetu. Ponieważ oferujemy rozwiązania komercyjne, dbamy o to aby Twoja skrzynka nie była zaśmiecona niepotrzebną pocztą. Nasze serwery posiadają wielopoziomowe zabezpieczenia filtrujące pocztę i odrzucające spam.

tak tak tak tak tak
Antywirus

Na naszych serwerach nie będziesz miał kłopotu z wirusami i robakami internetowymi rozsyłanymi za pomocą poczty e-mail ponieważ zainstalowane jest oprogramowanie antywirusowe, które odrzuca takie przesyłki i zabezpiecza Twoją pocztę.

tak tak tak tak tak
Dostęp do logów serwera WWW i FTP

Wszelki "ruch" na Twoim koncie jest śledzony i zapisywany do plików tekstowych zwanych logami. Dzięki tym plikom będziesz mógł sam tworzyć raporty w popularnych programach do analizowania logów jak też sprawdzać błędy o np. nie istniejących plikach w Twoim serwisie.

tak tak tak tak tak
Cykliczne uruchamianie skryptów - CRON

Dzięki demonowi CRON możesz cyklicznie uruchamiać skrypty czy programy. Praca może być wywołana co minutę, godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, itd.

tak tak tak tak
Fatal error: Cannot use string offset as an array in /var/www/hf/data/www/hostingfirmowy.pl/templates/default/compiled/mod_structure/%%84/842/842269BD%%itemPage_por_serwery.tpl.php on line 325