domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

Hosting

Serwery, WWW, poczta e-mail

Hosting to zestaw różnych usług niezbędnych do obecności w Internecie, które zapewniają utrzymanie stron WWW, obsługę dynamicznych aplikacji bazodanowych (np. sklep internetowy, nowoczesne strony WWW, forum dyskusyjne) oraz kont e-mail we własnej domenie.

Dzięki naszym nowoczesnym i stabilnym serwerom, szybkim łączom do sieci Internet oraz wykwalifikowanym administratorom, Twój serwis WWW i poczta e-mail będzie zawsze dostępna dla użytkowników na całym świecie.

W naszej ofercie oprócz rozwiązań indywidualnych ustalanych z każdym klientem odrębnie, stworzyliśmy również gotowe zestawienia parametrów usług hostingowych które dobraliśmy biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie i pracę z naszymi klientami.

Poniżej sprawdzisz czym różnią się od siebie poszczególne pakiety hostingowe jak też dowiesz się do czego są najczęściej stosowane i ile zapłacisz za wynajęcie danego hostingu.

Cennik

Sprawdź dokładne cennik naszych usług hostingowych.

Porównanie hostingów

Sprawdź czym różnią się od siebie nasze pakiety hostingowe.

Serwer Starter

Serwer Starter to oferta kierowana dla osób które minimalnie wykorzystują Internet w swoich działaniach. W ramach serwera można opublikować skromną stronę WWW oraz korzystać z poczty e-mail. Dzięki minimalnej cenie jest to idealne rozwiązanie dla otwierających działalność lub początkujących użytkowników Internetu.

Serwer Standard

Serwer Standard to najczęściej wybierana opcja w naszej ofercie. W ramach tego serwera można opublikować stronę WWW oraz w pełni korzystać z usług serwera wirtualnego tj. e-mail, FTP, bazy danych. Serwer ten posiada jednak ograniczenia. Na tym serwerze może działać tylko jedna domena główna a więc jedna strona WWW.

Serwer Biznes

Serwer Biznes to najczęściej wybierana opcja dla sklepów internetowych i dużych serwisów WWW. Duża powierzchnia i transfer, a także możliwość utrzymania 3 domen na serwerze w pełni pozwala na uruchomienie sklepu internetowego, strony firmowej oraz forum czy intranetu dla pracowników.

Serwer Biznes MAX

Serwer Biznes MAX to opcja dla sklepów internetowych i dużych serwisów WWW a także dla firm posiadających dużą ilość stron WWW. Duża powierzchnia i transfer, a także możliwość utrzymania nieograniczonej liczby serwisów na serwerze w pełni pozwala na uruchomienie całej sieci stron firmowych.
Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Gubisz się w gąszczu informacji?

Nie wiesz co i jak zamówić?

Napisz nam swoimi słowami czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę w której dokładnie wytłumaczymy, co będzie Ci potrzebne.

zapytaj o ofertę

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl