domena pl 19zł • serwer www od 99złinfo@hostingfirmowy.pl • 41 241-21-02
Logowanie na konto klienta:
zapomniałe(a)ś hasła?

O nas

Infrastruktura

Czyli informacje na temat naszych urządzeń, serwerów, sieci i data center

Nasza platforma hostingowa oparta jest o sieć kilkunastu, nowoczesnych połączonych ze sobą serwerów wyspecjalizowanych w danej działalności. Oznacza to, że mamy inne maszyny odpowiadające za wyświetlanie Twojej strony WWW, inne odpowiadają za obsługę Twojej poczty e-mail, inne za pracę z bazami danych a jeszcze inne za kopie zapasowe danych czy monitorowanie całego "organizmu".

Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy zaoferować Ci praktycznie nie przerwaną pracę (praktycznie - dlatego, że awarię zdarzają się nawet największym np. Google w całym 2008 roku nie działało przez 47 minut), ponieważ w przypadku awarii jednej z maszyn jej praca zostaje przejęta przez inną. W odróżnieniu od większości hostingodawców (których wszystkie usługi WWW, poczta e-mail, baza danych itp. znajdują się na jednej maszynie) nasze usługi są rozproszone dlatego też gdy np. serwer odpowiadający za strony WWW przestanie pracować dalej możesz korzystać z poczty e-mail która znajduję się na innych maszynach.

Nasze serwery ulokowane są w największej serwerowni w Europie, która spełnia najbardziej wyśrubowane normy dotyczące tzw. Data Center i wyznacza nowe standardy w dostawie usług tego typu.

Serwerownia posiada największą w Europie własną sieć dostępową do Internetu o przepustowości prawie 1TB (tak: prawie 1000 GIGA BITÓW, to 524 288 razy więcej od przeciętnej Neostrady), podłączenia w międzynarodowych punktach wymiany ruchu w Internecie, bezpośrednie połączenie z TPSA, 3 potężne budynki w których znajduje się prawie 50 000 (pięćdziesiąt tysięcy maszyn), 2 niezależne źródła zasilania (prąd z 2 elektrowni), akumulatory które przez 10 minut mogą podtrzymać prąd w całej serwerowni, generatory prądu które mogą nieprzerwanie dostarczać prąd w przypadku braku zasilania.

sieć

Powierzając nam hosting Twojej firmy, możesz być pewien, że będzie obsługiwany przez nowoczesne, bezpieczne maszyny ulokowane najnowocześniejszej i największej serwerowni w Europie, zarządzane przez zespół specjalistów - administratorów z wieloletnim stażem.

Pamiętaj, jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług - jesteśmy do dyspozycji na naszym komunikatorze, gadu-gadu: 13872021, poprzez e-mail: info@hostingfirmowy.pl, formularz kontaktowy, telefon: 41 241-21-02.

Zagubiony?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel.: 41 241-21-02
gg: 13872021
e-mail: info@hostingfirmowy.pl
Pytania?
Twoje imię: Twój telefon: Twój e-mail: Twoje pytanie:

HostingFirmowy, to solidny dostawca usług hostingowych. Rzeczowe podejście do tematu oraz elastyczna współpraca; sprawia że firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Piotr Twardowski, Barlinek S.A.
www.barlinek.com.pl

Hosting wspaniały, kontakt natychmiastowy, doradztwo precyzyjne i rzeczowe. Czego można chcieć więcej od hostingu ?. Pink Crow poleca !
Hirek Wrona PinkCrow Sp. z o.o.
www.pinkcrow.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług HostingFirmowy.pl.
Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych, i na wszystkie nasze prośby pracownicy Firmy reagują błyskawicznie.
Planujemy długotrwałą współpracę z Firmą Arena Internet, ze względu na Jej profesjonalizm i doświadczenie.
Gorąco polecamy też innym jeszcze nie do końca zdecydowanym.

Piotr Chrzan, Video-Max Sp. z o.o.
www.video-max.com.pl